בפרוס השנה החדשה התכנסו צוותי מרכז וראייטי ירושלים להרמת כוסית חגיגית לרגל החג ולכבוד פתיחת שנת הפעילות של מסגרות החינוך במרכז.

 

מנכל"ית מרכז וראייטי ירושלים, עדית קופרמן, ברכה את העובדים , הודתה להם על המקצועיות והמסירות, וברכה את כל באי המרכז, הילדים ומשפחותיהם, העובדים, בנות השירות הלאומי והמתנדבים בשנה טובה ומוצלחת.

 

עם פתיחת שנת הלימודים במערכת החינוך בראשית החודש, נפתחה גם שנת הפעילות במרכז. שישה גנים לילדים עם התפתחות תקינה לצד שמונה גנים לילדים עם צרכים מיוחדים ותכנית התקשורת לטיפול בילדים עם צרכים מיוחדים, פתחו את שעריהם ליותר מ-250 ילדים.

 

 

במקביל, נערכים במרכז לתחילת פעילותן של מועדוניות ההעשרה, לאחר החגים.

 

 

עזרא כהן -שופרותמדי שנה, לקראת ראש השנה ויום הכיפורים, עזרא כהן – מדריך הספורט הטיפולי, עובר בין כיתות הגן השונות ומעביר לילדים פעילות בנושא השופר, אחד הסמלים המרכזיים של החג. הילדים למדו להכיר שופרות במגוון גדלים וצבעים, סוגי התקיעות השונות וממה השופר עשוי.

 

לסיום, קבלו הילדים שי קטן מעזרא- שופר.

 

בשם הילדים והצוות, תודה לעזרא על היוזמה הנהדרת והחוויה שהעניק לילדי הגן.

 

חופשת הקיץ נוצלה לביצוע עבודות שיפוצים, תיקונים ואחזקה. הבניין נצבע והתחדש בשינויים, עבודות הניקיון נעשו במרץ רב ובעבודה משותפת של כל הצוותים. תודה מיוחדת לכל צוותי האחזקה והניקיון, אשר עמלו קשה בזמן קצר, על מנת לאפשר את פתיחת השנה במבנה המחודש במועד. 

 

 

מרכז וראייטי ירושלים מאחל לכל הצוותים, להורים ולילדים שנה פורייה ומוצלחת!