גני ילדים משולבים

ילדים שלומדים יחד, לומדים לחיות ביחד

מרכז וראייטי ירושלים מפעיל 14 גנים איכותיים לילדים מגיל שנה ועד לגן חובה.

6 גנים לילדים עם התפתחות תקינה ו-8 גנים במסגרת החינוך המיוחד.

גני וראייטי פועלים ברוח עקרון השילוב: תחת קורת גג אחת מבלים ולומדים ילדים עם התפתחות תקינה לצד ילדים עם צרכים מיוחדים מכל מגזרי החברה הישראלית.

עקרון השילוב מוביל את התפיסה החינוכית של מרכז וראייטי ולכן הילד עם הצרכים המיוחדים משתלב במסגרת הרגילה לפי התאמה אישית ותכנית מובנית, תוך מתן הזדמנות שווה לכל ילד לממש את הפוטנציאל שלו באופן מיטבי.

השילוב מתקיים במסגרות שונות: פרטנית, קבוצתית, במסגרת חוגים בגנים וכן בשילוב הפוך בו הילדים מהגנים הרגילים מגיעים לגנים המיוחדים לפעילויות משותפות.

הילדים נהנים מיתרונות השילוב ובזכותו לומדים לכבד את הזולת, לקבל את השונה ולפתח רגישות לצרכי האחר באווירה של שותפות הדדית וחברות.

בסופו של דבר – ילדים שלומדים יחד, לומדים לחיות ביחד.

נעה שחם

מנהלת גני הילדים, חינוך רגיל

02-5391903

var17@variety.org.il

 

אודות גני הילדים

הצוות בגני הילדים הוא צוות מקצועי, מנוסה ומסור הדואג ליצירת אווירה אינטימית ומשפחתית, בה זוכה כל ילד ליחס אישי וחם.

כיתות הגנים מרווחות, נעימות ומוארות. לילדים מרחב בטוח ומוגן והם יכולים לשחק בו בחופשיות ובביטחון. עיצוב הגן מעניק לילדים שלל גירויים המזמינים אותם לחקור את סביבתם ואת העולם המקיף אותם, תוך פיתוח סקרנות טבעית המובילה ללמידה פעילה.

ילדי הגנים נהנים מחצרות משחק מותאמות, אשר תורמות להתפתחות המוטורית והחברתית. המתקנים מאפשרים פיתוח משחקי דמיון ופתרון בעיות כפרטים ובקבוצות, תוך שיתוף פעולה וחיזוק מיומנויות התקשורת הבינאישית בסביבה מהנה ובטוחה.

במרכז קיימים חדרי פעילות נוספים כגון חדר ג'ימבורי, ממנו נהנים ילדים הגנים השונים.

בכל גן מקבלים הילדים 3 ארוחות טעימות, בריאות ומגוונות.

הקשר עם ההורים ומעורבותם חיוניים להשגת היעדים המשותפים שלנו בחינוך הילדים. אנו מקפידים על שקיפות מירבית, אמינות גבוהה ואוזן קשבת. אושרם, בטחונם, כבודם ועצמאותם של הילדים עומדים בראש סדר העדיפויות של צוות מרכז וראייטי ירושלים.

גני ילדים בחינוך הרגיל

גני ילדים בחינוך המיוחד

רישום לגני הילדים

דף מידע להרשמה – לוח חופשות